| Croampa a întrebat:

Stirile T/A sunt prezentate de frumosul, incredibilul si desteptul Croampa$+#+$$+%-$+( asta-s caractere in japoneza):

- Freaak vrea sa se tunda ca si Afro Samurai:

http://cdn.superbwallpapers.com/......0x1200.jpg

- Daisuki nu ai intrat de ieri! * fata suprinsa*

- Turbox m-a facut sa folosesc chestii de genu': * pun actiunea care o fac intre doua stelute*

- Croampa asculta rock si s-a apucat de Darker than Black! :D

- Doub nu vrea sa imparta ciocolata... :(

- Sweety nu-mi mai spune Crompulet, cred... :/

- si Depress nu stiu ce sa zic despre ea, dar e oricum ceva important! :D

- A da, Miner isi vinde masina cu Sebastian si isi cumpara una cu Uta! :))

- Sleepy e... da! =))

18 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Uuu,Darker than black

| Doub a răspuns:

Eu impart ciocolata cu toooooata lumea.blushing

| KillMePlease a răspuns:

Iar ne înjuri în limbi străine?

| KamaSutra a răspuns:

Ai uitat de Freaak e fatasad

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Crompuleeeeeeeeț!
Îmi convine sa faci tu știrile T/A.

| Croampa explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Crompuleeeeeț da! big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Croampa):

Ai uitat niște știri: Freaak e fata si cearta care a intrat in istoria T/A

| Croampa explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Cum Freaak e fata?!?! surprise
Si cearta m-au auzit de ea, vezi ce inseamna sa nu intri asa des! laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

Eu-s cu motociclete, clar?

| Croampa explică (pentru TiberiuFasole):

Da' ce-i asa liniste?! :/
Cand nu sunt online am un spamm la intrebari si comenturi si acum nimeni? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haaaa...aaaaaaaa crying aaahaaaa...aha, aha. crying crying crying crying va pasa si voua de faptul ca am si eu acolo, undeva o inima? Daca mai prind pe unu ca zice ceva de Freaak, il joc pe cap si dupa ii dau foc. Capis?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Stiu ce s-a intanplat: Freaak a devenit contractant si a venit Hei si la omorat! laughing
Hei! love struck

Răspuns utilizator avertizat
| ExorcistulAK47 a răspuns:

Mai bine mă uit la reclame pe Trinitas.

| Croampa explică (pentru ExorcistulAK47):

Si din alea stiu prezenta! big grin