| Loredanna_3976 a întrebat:

Stiti de la ce magazine pot cumpara jocul Conquiztador? _*Funda*_

Răspuns Câştigător
| Lorє๔คnค a răspuns:

L-am vazut eu la Carrefour din Braila, costa 99 de lei, mai ieftin decat sa-l comanzi. funda?

4 răspunsuri:
| Drinni a răspuns:

Din pacate, jocul nu e disponibil in magazine, ci doar pe site-ul oficial, o sa il primesti prin posta si costa 99 lei, in 5-7 zile lucratoare, plus taxe postale care sunt in jur de 15 lei. Poti cauta si in magazinele mari ca, carefour, kaufland, billahappy. fundita?

| Seby55 a răspuns:

Vand eu daca iti trebuie
60 lei

| Seby55 a răspuns:

Vand eu daca vrei 60 lei
raspuns pe
id:paraschivbeniamin
paraschivbeniamin

| Seby55 a răspuns:

Nou
id paraschivbeniamin