| JustLikeMe a întrebat:

Stiti jocuri multiplayer mmorpg sa ceva de genu da in romana, care NU trebuie downloadate? La ce le mai bune dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| virusalbviolet a răspuns:

The west asta il stiu numa in rest sa downloadezi am cateva exemple : metin 2 ro, wow (word of warcraft), MU, IMVU,...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.ejocurigratis.ro gasesti club marian, sau pe www.agame.com gasesti mai multe...gasewsti categoria mmorpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt the west bitefight triburile big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
stiu eu unu
AdventureQuast
asta e

| dan82002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numeste adventure quest world am lv 50 si va fac pe toti pff

| DiAnne_8069 a răspuns:

Nu stiu...