| lapadatgeorge a întrebat:

Sall...
Stiti jocuri MMORPG(pe retea) in romana in care trebuie sa ai mai putin de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Creionash a răspuns:

Iti dau o lista-ntrega, dragule:Runescape, 9Dragons, Dragonica, Martial heroes, Shaya, 2Moons, Dekaron, 4Story, LastChaos, Lineage 2, Sunden attack, Sword of new world, Metin 2, Mu, Raplez, Rakion, Ran online, Twelve sky 2, World of Kung fu, Perfect World, Runes of Magic, Cabal

6 răspunsuri:
| lapadatgeorge explică:

Metin2, 4story

| lapadatgeorge explică:

4story, Metin2

| Creionash a răspuns:

4story, metin 2, cabal si. multe altele. cauta pe google pe site-ul lor si sigur ai sa gasesti!

| Creionash a răspuns:

Metin2, 4stori, cabal, mai e unu cu sirene si altele.cauta pe google,, jocuri mmorpg" si sigur vei gasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| LevelUPrms a răspuns:

Wartune