| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a întrebat:

Stiu ca e absurd ca nu stiu, dar cum dau fundita? adica cum se da

Răspuns Câştigător
| love44katyp a răspuns:

Pai langa raspuns, in partea dreapta este o fundita necolorata. trebuie doar sa dai click. acum poti sa-mi dai o fundita?

2 răspunsuri:
| DeeDee28 a răspuns:

In dreapta raspunsului(bineinteles, care consideri ca e cel mai bun) apare o fundita gri, care se face portocalie cand pui mouseul pe ea. Daca dai click, raspunsul pe care il doresti castigator va fi premiat, adica va primi fundita.

| erny a răspuns:

Iti spun daca imi dai funditalaughing