| SexyBunny a întrebat:

Stiu ca F. O. C. A inseamna Fabricat original cu aluminiu. Dar Mo ce inseamna? big grin

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Aaa,nu vine de la MediOcru?
ca foca tot asa ii zice.

19 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Muci omogeni.

| giuly a răspuns:

Hai să trecem cu vederea faptul că cineva mi-a furat poza de profil.

| MikiPiki a răspuns:

Metal Oxidat

| bombănucleară a răspuns:

Magneziu Oxidat.

| pwp a răspuns:

MediOcru

| Dumnezău a răspuns:

Moca

| pretzel a răspuns:

Mediocru ordinar

| LittleandLiars a răspuns:

MediOcru sau Mona :devil))

Răspuns utilizator avertizat
| PikaRawrr a răspuns:

Monitor Oficial

| WestSid3 a răspuns:

Mo nu inseamna nimic. Asa i-au pus ei numele pentru ca asa le-a trecut prin cap... Uite ce zic intr-un interviu:
"Numele de MO a venit primul, cu FOCA a fost ceva mai greu. Il aveam pe MO, ii stiam personalitatea (fisa de personaj), la fel si pe robotul serios si apatic. In cele din urma ne gandeam ca MO l-ar intreba pe „robotul serios" daca nu cumva e foca!? (avand in vedere ca are o expresie de animal acvatic). Si… a ramas foca. Alte influente – un vers de-al lui Ais the Chef: "

| StubblyTooth a răspuns:

Mediocru

| Unforgetit a răspuns:

MerCur Ostas

| Unforgetit a răspuns:

MerCur Ostas.(Prea scurtstraight face)

| Danger a răspuns:

Metal Obosit

| Justmeandmysmile a răspuns:

Mai omule laughing

| alina01 a răspuns:

Mo cred ca inseamna modificari

| Adrian_Ion_1985 a răspuns:

Daca...F. O. C. A inseamna Fabricat original cu aluminiu! Mo = Materialul Opus (Aluminiului) adica el se modifica..in functie de cum e F.O.C.A. laughing