| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Stiu ca nu am mai pus de mult o intrebare pe TPU; dar:Ce este cu campania TPUrevive ca am auzit mai multi vorbind despre ea.Ms anticipat...

Răspuns Câştigător
| Wilder a răspuns:

@Inna, chatul este doar ca sa ne adunam acolo, sa discutam ce sa facem

@Kristy, prin campania asta noi urmarim sa readucem situl TPU.ro asa cum era in 2008: fara intrebari stupide, copii care rezolva temele sau se cred Leonardo Da Vinci la comicuri.

3 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

@elasexygagica, daca nu iti convine du-te si fa tu mofturi altundeva, Stela nici nu stie de asta, cred. Dar nu va fi posibil sa rebilitam si doi-trei oameni asa ca tine...

| elasexygagica a răspuns:

Este un moft al unor useri care incearca sa se dea mari pe langa Stelahee hee dar le trece...

| aniriiiiii a răspuns:

Este un chat din cate stiu big grin