| Insomnii a întrebat:

Succes maine celor care au testarea nationala la matematica

5 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Maine e? Sa ma ch*a pe floarea vecinului de la 3 care asculta menele in timp ce bea bere expirata si sparge seminte mucegaite cumparate de la un magazin jefuit de o vaca autista cu pelerina rosie in picatele care pute a salam de iepure si vipera crescuta in delta Nilului de un cioroi gras care bea lapte de cocos fermentat.

| Ingerash a răspuns:

Mersi,mersy
Sa fie

| DontHaveANamee a răspuns:

Merci:X.Chiar imi trebuia putina incurajare:-s.Dar am invatat destul, deci cred ca o sa iau o nota destul de mare.happy

*pregateste copiutele*

| vladish555 a răspuns:

Sa fie xD