| madyxo a întrebat:

Vreau si eu subiectele pentru Testarea Nationala 2011 la romana si matematica.
Stiti unde le pot gasi?

fundita :*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai căutat pe www.edu.ro?
Pa, pa.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe edu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si eu pe ww.edu.ro nu am gasit ca sunt in clasa a viii a si... trebuie sa ma pregatesc pentru testarile astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rooog, imi trebuie urgent operele (toate) care trebuiesc invatate pentru examenul la romana! my id: laura.cose

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu stiu si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta si tu pe site-uri... sunt o groaza... eu mainde dau simularea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Nimeni14 a răspuns:

Simularile in sine nu le poti gasi nicaieri pentru ca vin direct de la centre. pe net gasesti exemple.