| anonim_4396 a întrebat:

Sufar de o boala incurabila si anume rasul comun. Ce pot face?

61 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste... Dragostea este opusul rasului: la ras facem "ha ha ha" la dragoste "ah ah ah". Incearca sa faci asta, poate are efect opus si o sa ajungi la dragoste in comun, sau cel putin ceva de genul... Daca ai nevoie de un partener, te ajut cu mare placere xD (P.S: de la 14 pana la 30 de ani accept sa "ajut")

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tentant laughing cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cati vrei tu :*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

16-17, maxim 18? laughing Ma rog, daca vrei... Maxim 20 big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Complicata treaba, fratele meu. Decat sa am parte de opusul rasului, adica de "ah, ah, ah", prefer sa mor virgin. Dupa bine vine rau, dupa acea placere esti in atentia suferintei. Toate le platesti in viata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

17 laughing smug

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Perfect laughing
Cat imi dai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca versu era "dupa rau vine bine" thinking Ma rog, ideea e, nu mai ai ce sa discuti cu mine... Mi-ai aruncat in fata cea mai mare jignire la adresa perversilor (eu) : "Prefer sa mor virgin" sad.

P.s: esti destul de nou, nu stiu daca ai sau nu simtul umorului, asa ca mai bine nu ma risc, si iti zic ca a fost doar o gluma faza cu "nu mai ai ce sa vb cu mine"; P

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cati copii sau cati bani? thinking copii cati vrei, bani 50 pe ora e ok?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream cati ani laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate, asa era "versu"(daca este tocmai un vers), insa am preferat sa privesc lucrurile dintr-o alta perspectiva. Ba da, am simtul umorului, in sensul ca inteleg glumele, doar ca nu sunt amuzant atunci cand trebuie sa discut cu o femeie, motiv pentru care femeile se plictisesc in timp record de mine. Inca nu s-a nascut femeia care sa ma accepte cum sunt si care sa nu se sature de mine niciodata. Sunt nou, cu acest cont, insa cunosc acest site de cativa ani. Sunt demoralizat, pesimist, si de aceea am ajuns sa spun ca, vreau sa mor virgin decat sa risc, sa ma daruiesc unei femei, iar apoi sa ma lase pentru altul. Cu ce mai raman dupa? Cu faptul ca as fi calcat in picioare. Tind sa cred ca, in pesimismul meu, se regaseste o doza de pragmatism.

| horansgang a răspuns:

îţi vând eu nişte praf magic

| anonim_4396 explică (pentru horansgang):

Nu il dai gratis? puppy dog eyes

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Putem sa facem asta si in 4, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru XxTerrorxX2):

Desigur, conform teoriei mele, o femeie ajunge la 6 barbati xDD :

2 maini + 3 gauri + intre sani = 6

Don't judge me, i am perverted tongue

| anonim_4396 explică (pentru XxTerrorxX2):

Da si in 6-7, de ce nu? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant laughing

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru Noexam):

Nu,eu cu skyler si tu singur.

Răspuns utilizator avertizat
| danielut a răspuns:

Aplauda! SPUNE Time-Out! Si razi!

| doglover23 a răspuns:

Poti ameliora rasul cu crema de galbene aplicata pe anus sau boabe de porumb introduse in urechea stanga. Pace voua.

| popi a răspuns:

Cheama-l pe Varu' sa te rezolve