| Lur656i a întrebat:

Sunt fffff trista sad Vreau si eu niste filmulete sau bancuri foarte amuzante sad.

Răspuns Câştigător
| Imtheoneinvented0 a răspuns:

Se trezeşte unul de dimineaţă din cauza unor zgomote ciudate: se crăpa de ziuă. O caută pe nevastă-sa în pat şi n-o găseşte: o furase somnul. Se duce la baie şi se uită în oglindă, dar oglinda se face ţăndări: aruncase o privire.
Ajunge la serviciu şi îşi vede toţi colegii lipiţi de tavan: purtau discuţii la nivel înalt. Se enervează şi pleacă de la serviciu. Pe drum, îl vede pe unul lipit de asfalt şi vreo doi care trăgeau de el să-l dezlipească: era sărac lipit pămîntului.

2 răspunsuri:
| Imtheoneinvented0 a răspuns:

O tînără se adresează vînzătoarei de la un magazin de cosmetice:
- Aş dori ca bărbatul meu să îmi acorde mai multă atenţie. Aveţi cumva un parfum care miroase ca un computer?

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

De ce caraie ciorile cand zboara? pentru ca schimba vitezele.si acu cel mai tare:Stii cum is la corabii turnu ara de sus unde se urca ala si se uita cu binoclul si zice pamant in fata apa la stanga vin piratii din spate etc...Intro zi o pus acolo un balbait si lo pus sa caute recuperatori.Prima zis:re.re.re.recuperatoooriii aia sar in apa si il iau. A doua zis :re...re.re.re.recuperatorii aia sar in apa si il iau. A treia zis re.re.re.re aia deja sarisera in apa la cacre balbaitu rechiniii baaa