| Alexandru250201 a întrebat:

Vopseaua de femei este buna si pentru barbati?

15 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si barbatii au aceeasi structura a parului.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrei sa vopsesti ouăle?

| lpavel a răspuns:

Vopsea pentru ce? pentru vopsit gardul sau ce? laughing

| ziftode a răspuns:

Da, merge si la barbati, orice tip de vopsea, de par, de unghii, de corp, de tatuaje, de buze, etc. tongue

insa nu stiu cat ar fi de fericiti cu o culoare pentru femei big grin

| Lostlyric a răspuns:

Nu exista vopsea de femei laughing). Exista vopsea de par si este pentru ...par, daca la acea vopsea te referi.

| Laura927 a răspuns:

Nu vopseaua de par nu este unisex!
poti cumpara special pentru barbati de la marketuri are acelasi pret doar ca se gaseste mai greu pentru ca nu este vanduta de obicei...doar decolorantul se poate folosi atat pe parul femeii cat si pe cel al barbatului.
Structura parului este aceeasi dar vopseaua pentru femei are mai multe nuante de rosu(ciocolata, visiniu, caramel..astea sut nuantele calde care contin rosu) sau albastru( toate nuantele inspre cenusiu care contin mai mult albastru)
Vopseaua pentru barbati are un aspect mult mai natural chiar daca in compozitie are aceeasi chimici e foloita in mod normal pentru firele de par albe.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Laura927):

Femeie eu m-am referit in special la par, nu la culoare, plus ca te bate inteligenta rau de tot, la treaba cu parul nu este la fel, da un fine.
Si daca nu intelegi cand cineva este ironic, atunci abtina-te din hahaha-urii

| Laura927 a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Ba "barbatule" pai omul a intrebat daca vopseaua poste fi folosita si de barbati si de femei..asta a fost intrebarea.Nu a intrebat omul daca femeile si barbatii au aceeasi structura de par!
Nu ai fost deloc ironic cu raspunsul tau, trebuie sa mai exersezi ironia daca vrei sa pari ironic.
Plus ca e la mintea oului ..pe cutie apare o femeie de ce ai crede ca ar fi si pentru barbati vopseaua respectiva... daca ar fi pentru barbati si femei ar aparea un barbat si o femeie pe cutie.
Este o publicitate sugestiva.
Aparte de asta 1 an si jumatate la scoala de frizerie am avut destul timp sa invat diferentele structurale ale parului.
in fine degeaba iti explic tie...

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Laura927):

Iti place sa te certi din nimic si sa comentezi pe la toti aiurea si i-mi dai impresia ca esti isterica
plus ca vorbesti mult si agresiv. Blocheaza-ma sa nu cumva sa-mi sari la gat rolling on the floor

| Laura927 a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Mda..tot imi zic ca sa nu ma mai i-au de gandirea inculta dar uite nu reusesc si cad in capcana asta de fiecare data...n-am ce sa fac e slabiciunea mea..adevarul asta e ma i-au de prosti dar nu o fac din rautate o fac in speranta ca poate deschide-ti ochii si vedeti linia aia de baza a romaniei in care se afla ..Ghici ce?! oamenii obisnuiti asa ca voi ..ba nu stii dar iti dai cu parere ca na asa e romanul.
Da voresc foarte mult dar nu si prost Cristi..asta e diferenta tu vorbesti si putin si prost.
O sa te blochez dar nu ca sa nu "iti sar la gat"ca de tine nici cu un bat nu m-as apropia (judecat poza din profil), am sa te blochez ca sa terminam discutia asta care oricum nu ajunge nicaieri pentru ca mi-e mila de tine ca ai sa stai cu plapuma in cap sa plangi de pasti si nu e frumos.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Da nu te-ai gandit ca femeia cat si barbatul sunt oameni si ca este vorba despre acelasi tip de par uman.ori daca ai vazut pe cutiile de vopsele pentru par numai femei, ai zis ca sunt special dedicate lor?

| Laura927 a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Sunt barbati care se vopsesc.ce frumos le-ar iesi lor un rosu burgundi sau vreun castaniu ciocolata nu? hahahaah
Daca e par nu inseamna ca e la fel.

| Deserth a răspuns:

Depinde,daca esti fetita e ok.

| mlfz13 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi dar daca este 'de femei' apai pentru femei este. Altfel ar fi fost 'pentru oameni...si femei'?

| Nico23458 a răspuns:

Asta-i ca și cum ai zice: mâncarea de pisici e bună și pentru câini?
laughing))