| NiggaCopter a întrebat:

Sunt prost, si nu stiu ce sa fac...
Sugestii?

9 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Și eu sunt Idiot.
Încântat

| RAY a răspuns:

Sa stii ca a recunoasta asta este primul pas spre dezvoltarea ta personala, multi sunt prosti dar fac pe destepti, romanul stie sa faca de toate dar tot ce face e prost

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Primul semn că ești deștept, această constatare. Continuă.

| Nilsson a răspuns:

Inscrie-te in Clubul Pamantului Plat.

| FreddieM a răspuns:

Fa ca fac toti romanii. Pe desteptul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respect, felicitari si nota 10 pentru aceasta descoperire revolutionara in lumea contemporana! happy
Toti filozofii isi plang in palme! laughing)
Te rog, coboara-ma la nivelul tau si bate-ma cu experienta! happy

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Ai rabdare

| Beyou799 a răspuns:

Esti plictisit sau deprimat, de asta ai pus aceasta intrebare

| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Poate ești prost, dar ești tu mai prost ca mine?
Dacă vrei, fă-te de râs atât de lume cât și de rude sau joacă-te metin2 și înjură pe oricare român sau străin că se joacă metin2 în 2019 când ar fi putut să se joace fortnite, atunci vei fi mai prost ca oricând, dar decât mine, niciodată!
Muahahahaha! Vezi! Sunt atât de prost încât am și un râs malefic foarte neoriginal! laughing)