| jokerul100 a întrebat:

Sunteti in padure cu familia. Da un fulger intr-un copac si invie. da fulgeru in alt copac si invie. da fulgeru in toti copaci si se fac copaci fantoma si va mananca sandwichurile. Ce faceti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' ce ma doare pe mine capu' de sandwichuri?laughing Ma salvez pe mine, da-i naibii de copaci.ca daca le tragi o drjba le pica radacinile laughing fundita?

9 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Împart berea şi bezelele cu ei şi povestim despre jocuri video.

| NOBODY a răspuns:

Iar am luat prea multe ecstasy.

| DaVà a răspuns:

Muhahaaaaa Ati vazut filmul "See no evil"? Daca da veti sti ce voi face! Muhahahaaaaa

| AikkoxD a răspuns:

* scoate o scobitoare din buzunar si se scobeste cu ea in dinti *. copacii fantoma lesina.

| CoMyYySiAtat a răspuns:

ma duc la WC

| Rapture a răspuns:

Am drujba la mine.
Vor regreta.

| Niros19 a răspuns:

Mananc din eilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate ca toate pina la sandwiciuri

| DariusXD a răspuns:

Pai sunt mai multe variante:1.ii intreb daca vor scortisoara 2. le prezint pe dudy ciocanitorea mea.3ii intre care urmareste narcisa salbatica. si 4.cum fac copaci copii laughing