| AirănMeidăn a întrebat:

Tablou de familie
http://i.imgur.com/xT0rfgX.png

38 răspunsuri:
| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Vai ce amuzanta esti tu, mă... pe mine de ras la toate postarile tale nu de alta dar ma amuza si lipsa logicii si a sensului din mai toate postarile urmate de o drama atât de amuzanta de altfel...Esti mai amuzanta decât o lingura, meriti si un premiu. Si ai grija ca mai ai un pic si te sufociwinking

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Aparentele insala asa tare...Mana mea nu prea are intentii bune happy pentru ea, nu pentru societate.

| AirănMeidăn explică:

tu nu faci parte din familie

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

pai sa stii ca eu inca astept raspunsul la mesajul ala

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu stiu de ce dar eram convins ca vei spune asta azi laughing Fără grijă îl vei avea dar asta nu înseamnă ca trebuie sa mă grăbesc mai ales in situatia asta, dar eu sunt un tip de cuvânt, keep calm. Si o sa vorbim si de voturile cu care chiar te-am umplut(mai mult pozitive) dar atunci când iti dau răspuns pe privat.

| Neberius13 a răspuns:

*darth vader voice on* I am your father

| KillMePlease a răspuns (pentru T0T):

cum rămâne cu "hai pha"?

| Mieeez666 a răspuns:

Kama si Mad se potrivesc perfect. laughing