| sh0w a întrebat:

Tata si fiul merg cu masina p autostrada, fac accident, tata moare p loc iar fiul e dus la spital grav ranit.Acolo vine doctorul si spune nu-mi operez fiul.
gradul de rudenie dintre doctor si baiat?

Răspuns Câştigător
| kayan a răspuns:

Doctorul e doctorita si e mama baiatului...

5 răspunsuri:
| naya a răspuns:

Ala vitreg sau ala bun?

| sh0w explică:

Da...pacat ca ai raspuns asa repedehappy.multa lume nu se gandeste la mama ca fiind doctorul...ca sa vezi gandirea noastra.ai mai auzit faza p undeva?

| albastrel a răspuns:

A mai fost postatawinking

| kayan a răspuns:

Acum multa vreme... si nu trebuia sa spui "gradul de rudenie" ca e un indiciu prea mare happy

| sh0w explică:

Aha..merge si asa am zis-o la multa lume si a durat ceva pana s-au prins..altii deloc....anyway eu sunt nou de tot p aici..nu stiam ca s-a mai postat...