| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-ai trezi vreodata noaptea din somn mergand pe trotuarele orasului ca sa le citesti povesti persoanelor care umbla pe trotuare?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da, normal.

| Mayhem666 a răspuns:

Chiar ca pui niste intrebari ciudate. Ce e cu tine in ultima vreme? Unde sunt intrebarile pe care le puneai mai de mult? Il vrem pe vechiul chiftelitacrocanta inapoi. Imi placea sa raspund la vechile tale intrebari, dar astea sunt mult prea ciudate, chiar si pentru mine laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

You're so awkward.

| ddgfds a răspuns:

Mi se întâmplă des.