| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai umbla vreodata pe trotuarele orasului cu plapuma pusa pe spatele tau din cauza frigului? Daca cineva ti-ar lua plapuma de pe spate si ar fugii ce ai face? Ai fugi dupa el razand sau ce ai face?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

În plus mai citeam și povești oamenilor care trec pe trotuare deci nu înțeleg de ce au luat plapuma...

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Credeam ca eu sunt miștocară, dar uite ca se poate si mai rău laughing Well done! I'm so proud of You!
PS: Daca citești Fetița cu chibrituri ai șanse sa prindă la public si sa îți recuperezi plapuma, asta e un sfat, in cazul in care i te alaturi lui chifteluță rolling on the floor

| T0T a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ni te alături și tu?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Bineînțeles big grin Se poate sa pierd așa ceva?

| T0T a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ce imagine, 3 ciudați cu plapuma în spate și câte o carte în mână citind povești pe trotuare laughing De anul nou ar fi fain, și cu o sorcovă în mână laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Care 3? laughing eu nu sunt ciudata, poate speciala intrr-un mod "unic" laughing
In legatura cu privelistea: Da, intr-adevar ar fi ceva '"remarcabil". Dar daca am avea si o canistra cu cafea fierbinte ar fi ideal. big grin

| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna. Nu as umbla. dar sa spunem ca se intampla intr-o seara sa ma duc sa duc gunoiu si imi iau si plapuma. Hmm...cred ca as alerga dupa el sa ma incalzesc sau exista si o a doua varianta as fugii sa-mi iau alta plapuma laughing)). Apropo frumos nume chifteluto laughing.