| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este o problema daca doi indragostiti umbla pe trotuarele orasului tinandu-se,nu de mana, ci de urechi?

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Problema pentru ei, ca le pot amorti anumite parti ale corpului. big grin Nu cred ca e prea lejer.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu vad diferenta.

| T0T a răspuns:

Nu atâta timp cât nu se trag prea tare.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu vad de ce ar fi o problema. Exista diferite moduri de a-ti arata dragostea. Unii se țin de mana, altii de cap, unii chiar își dau ca satârul in cap, din dragoste, bineînțeles. Fiecare in felul sau.

| Clorox a răspuns:

E ok, fiecare cu ce-l doare laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu
E romantic