| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-ai trezit vreodata noaptea din somn sa te izbesti de usa si sa vorbesti cu obiectele din cameră?

13 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Sa nu ne spui ca tu ai facut-o..deja?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intentionat nu, dar m-a trezit bunica-mea din somn batand in usa de la intrare in disperare si buimaca cum eram mi-am dat cu prima usa in fata rolling on the floor, pe urmatoarele 2 cred ca le-am evitat la limita. Si da vorbeam cu obiectele din camera, le declaram dragostea mea profunda pentru ele. Sau le amenintam ca le tai si le bag in soba, cine mai stie?! :-s