| tpu_ank a întrebat:

Te mai uiti la desene animatelaughing?
Eu am 15 ani, si cand zic asta cuiva straight face face o fata. dupa parerea mea, e firesc si normal, inca sunt copil (desi, daca ma gandesc bine, cand voi fi destul de matura, tot o sa ma uit, imi plac, ma amuza si ma face sa ma simt copil :X... si nu o sa-mi schimbe nimeni parerea), decat sa ma uit la filme porno, si alte porcariiwaiting de preferabil sunt desenele:::X filmele(groaza, groaza-comedie, comedie, (actiune, drama, uneori), romantice :X
Tu ce parere ai?

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altii rad de tine cand spui ca te uiti la desene animate esti copil pana la 18 ani si poti si la 50 de ani sa te uiti sa spuna lumea ce a vrea te face sa ate simti copil ma rog anumite desene ca sunt unele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine chiar ma fascineaza desenele animate...si nu cred ca o sa renunt vreodata sa nu le mai urmaresclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce are naruto? mah ca e misto big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa tu esti curva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine te certi?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti copil

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Si eu ma uit am 17 ani.

| gherghe_9739 a răspuns:

Eu am aproape 70 ani si tare mult imi plac desenele animate.Decat sa ma uit la panaramele astea care se cred artiste gen Oana, Monica C.etc. mai bine ma uit la desene.

Răspuns utilizator avertizat
| bayatdolce a răspuns:

Eu ma mai uit la desene... mai ales animeuri... astept in fiecare joi sa fie postat pe www.tailedfox.com episoade noi din Naruto am mai vazut si YuYu Hakusho pacat ca s-a terminat dupa lupta aia pentru conducerea lumii spirituale :(:(:(

| aNNoN a răspuns:

Eu am 14 ani si ma uit si eu la desene dar prefer animatii tip film adica..de exemplu ice age, rio, wall-e, dar cred ca nu o sa ma plictisesc niciodata sa ma uit la animatii pana la urma nu e ceva gen (minimax)laughing

sper ca ti-am fost de folos :*

| denysa_3786 a răspuns:

Mie mi se pare normal si eu ma uit si nu mi-e rusine sa recunosc kami place si naruto, galactik football si walt disney.

| RahelBellPie12345 a răspuns:

La fel ca si tine)) pe mine m-au facut si copilaroasa laughing) ei si? Am 15 ani si ador desenele animate si nu trebuie sa ne pese de cecred ceilalti! Si in plus fac si desene din clasa a 5 deci de 4 ani fac desene si visez ca intr-o zi sa fac animatii profesioniste pentru copii momentan am facut niste scurte animati dar nu sunt cine sti stie ce! Oricum ceea ce vreau sa spun este sa nu-ti pasa de ce cred ceilati si sa faci ce iti place! P.s daca vrei sa fim prietene poti sa-mi ceri cerere pe Facebook happy