| andreiutzucu a întrebat:

Te rog completeaza oracolul (este pe coperta albumului daca nu gasesti) http://flaxyboy.hi5.com

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu indraznesc sa dau click! poate iau vreo ciuma sau prostie la galeata...

5 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

ID:annah_demonelle

*troll face*

| pwp a răspuns:

M-am chinuit sa scriu si cand sa il postez:
Ne pare rău, acest utilizator nu acceptă comentarii de fotografii acum.

hi5 permite membrilor să seteze un nivel de confidenţialitate atunci când primesc comentarii de fotografii, iar acest utilizator nu acceptă comentarii de fotografii acum.

| Anonim69 a răspuns:

@Raspuns anonim: nuuuuuu, o sa ai raspuns raportatrolling on the floor
Asa ca abtine-te!rolling on the floor)

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Cati 10 ani ai?batting eyelashes

PS : Invata sa scrii corect. Si de-abia iti dai seama ce ai scris acolo, totul e prea mic si prea albastru. x_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare... da o sa te injur laughing