| lawe a întrebat:

Știați că Cretaker mănancă copii? Chiar în drum spre casă l-am văzut râgâind un papuc, papuc, fără șiret.

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cretaker sa nu faci indigestei tata...
http://altbazar5.files.wordpress.com/2011/01/canibal_indian.jpg

| giuly a răspuns:

Si-a venit vanatorul si a scos-o pe Scufita, cu adidasi si cu basca si cu toate alea, apoi i-a umplut burta asasinului cu wc-uri roz si pufoase, i-au cusut-o cu sarma ghimpata si l-au dat la porci.
Iar Scufita a mancat furnici mutante pana la adanci si in veacul vecilor Amin!

| pinguinuVerde a răspuns:

Vai,şi cum de nu i-ai cerut un autograf? huh.

| NOBODY a răspuns:

Eu credeam ca mananca sireturi

Răspuns utilizator avertizat
| 3rdWW a răspuns:

Si eu am vazut-o pe profa de fizica cu un copil in gura!

| BastetReloaded a răspuns:

Ba',l-ati vazut pe Iustinel?

Răspuns utilizator avertizat
| PiluLă a răspuns:

Staiar in gat degetul cel mare de la piciorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tu si toata ceata ar fi bine sa ne mai slabiti si sa ne pupati in fund dar nici chiar in fund ci direct in cur