| david1234567890 a întrebat:

Am găsit un papuc pe drum happy dar nu e al meu happy. Și la pierdut cineva?

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mama.Ea m-a întrebat dimineață dacă știu unde îi e papucul.

| Furculingură a răspuns:

Neh, eu mi-am pierdut un deget.
Mă anunţi dacă îl găseşti.

| Magnifico a răspuns (pentru Furculingură):

Asculta bine, nu anunta politia, in caz contrar iti poti lua adio de la el!

Vreau 1 milion de dolari intr-o servieta, pe care sa o lasi la intrare pe TPU.
Mai vreau un elicopter cu pilot pregatit sa decoleze si cel mai important vreau sa nu fiu urmarit!

http://i.imgur.com/74CKA6g.png

| Furculingură a răspuns (pentru Magnifico):

... se pare că voi rămâne fără un deget toată viaţa. sad

| Magnifico a răspuns (pentru Furculingură):

Defapt...nu este chiar asa.

Am pierdut degetul cand am venit sa cer recompensa... oricum NU ANUNTA POLITIA!

| Furculingură a răspuns (pentru Magnifico):

Decât să dau 1 milion de dolari pe degetul meu, mai bine îmi iau 1 milion de gogoşi, dooh.

| Magnifico a răspuns (pentru Furculingură):

De 1 milion de dolari iti iei mult mai multe gogosi decat ai puta gasi in Paradis, dar gandeste-te la degetelul tau, care este singurel, la 2 metri sub pamant,o da l-am gasit,si nu-ti face griji,nu e mort, e intr-un beci, dar haide te rog eu gandeste-te mai bine!

Nemernicul de deget s-a apucat sa-mi umble pe la rezervele din beci si nu am unde altundeva sa il tin.

Putem negocia, nu mai vreau un milion de dolari vreau gogosi, mi-ai facut pofta si de asemenea imi vreau rezerva din beci inapoi! straight face

| Furculingură a răspuns (pentru Magnifico):

Dacă la 1 milion de dolari nu eram sigură... gogoşi nu o să îţi dau Ni-CiO-dA-tĂ!
Îţi umblă la rezervele din beci? După beutură? Oare cu cine o semănă?
Nu cu mine whistling

| david1234567890 explică (pentru Furculingură):

Îți dau un milion de dolari dacă tu îmi dai un miliard de dolari.
Ești de acord? laughing

| Magnifico a răspuns (pentru Furculingură):

Pana aici!

S-a zis cu degetelul tau! De fapt, daca ai sa astepti vreodata un copil sa stii ca s-ar putea sa ai surpriza de a primi de la doamna Barza un degetel!

Peste drum de mine si-a facut cuib, daca reusesc sa-l fac sa-si dea drumul de butoiul meu il duc noii mele vecine!

| Furculingură a răspuns (pentru Magnifico):

Îţi dau 1 leu, vrei?
* ţi-iei şi tu o gogoşă *

| Furculingură a răspuns (pentru david1234567890):

Nţ, nţ, nţ.
Nu mai fac afaceri.

| Magnifico a răspuns (pentru Furculingură):

De acord!

E numai al tau, de fapt sunt!
Nu stiu cum sa-ti spun dar cu timpul la mine in beci s-au adunat mai mute victime, si ce sa spun se pare ca s-au cunoscut deja!

I-ai pe toti!

http://i.imgur.com/qroRL56.jpg
De acum ma reprofilez, jur ca fur doar nasuri!

| zurick a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Puteai sa-l arunci in cap unui caine sau unui om

| єχcєєℓ a răspuns:

Am pierdutu unul acum 2 ani.Merci.

| suităr a răspuns:

''Cenușăreasooooo! Treci' fă, șî ie-ți papucuu'!''

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi eu găsesc foarte des. Sunt acolo cu un scop: nu mai sunt vruţi!

| Speed99 a răspuns:

Eu sigur nu.

| Magnifico a răspuns:

O fi al Cenusaresei...

| david1234567890 explică (pentru Magnifico):

Vorbesc serios!
Chiar am găsit unul

| Magnifico a răspuns (pentru david1234567890):

Uita-te stanga dreapta sa nu te vada nimeni ia-l si fugi la targ!

| Naяutσ a răspuns:

Pastreaza-l, mai am unul la fel.

| Neverwas a răspuns:

Vai, ce bine ca l-ai gasit! Il caut de trei saptamani! happy

| david1234567890 explică (pentru Neverwas):

Țil trimit online happy

| Neverwas a răspuns (pentru david1234567890):

Mersi! happy

| Seducatorul a răspuns:

Bravo! Te bucuri de parca ai gasit o comoaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i foc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e al meu. Mi-a căzut de pe picior alaltăieri când m-au răpit extratereştrii. Eu le-am zis să ne întoarcem să-l luăm, dar ei că nu, că nu se merită. Asta e...

| αɴι28 a răspuns:

Da-l incoace! E papucul meu norocos!

| andreea9701 a răspuns:

Mai bine du-l intr-un loc mai public poate cineva are nevoie de el