| Lluvia a întrebat:

Toate intrebarile de la T/A la care am raspuns au fost stersestraight face Care e problema voastra? laughing) Cine tot raporteaza?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

E mâna lui Dumnezeu sau Lucifer aici...

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

We will never know...
http://i.imgur.com/SyFqZ.png

| Comeandtellmesomething a răspuns:

De parca ar recunoaste

| Muflă a răspuns:

Get jews to it.

| pinguinuVerde a răspuns:

Sclerozaţii care se marsupiază cu butonu' raportează. Ah, fac şi rime \m/

| αndï a răspuns:

Se pare ca le mananca demonul siteului sad

| Lullly a răspuns:

La fel si la mine, desi nu sunt deloc cu caracter irelevant sau continut obscen, tot sunt raportate. Oare cine le raporteaza?laughing

| QuadruplePersonality a răspuns:

De ciudă.
Cineva nu are simţul umorului talk to the hand.

| Licuriici a răspuns:

Hmmm...waiting
Va zic eu ca sunt fanii lui Giastin Biber care nu m-au lasat pe mine sa ma bucur de ziua de placinta! waiting no talking
Huuuaaa waiting