| tpb a întrebat:

Hey,am o intrebare pentru admini:
Cu ce motiv sterg intrebarile care nu au nici macar un motiv pentru care le-au sters?
Nu zic ca unele au motiv, cel putin la mine dar altele sunt sterse fara motiv, vreau sa imi justificati de ce.
Site-ul care a fost creat este interesant si merita pastrat, dar in bataia voastra de joc, caci stergeti degeaba intrebarile se alege praful de site...

ASTEPT RASPUNS.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca vrei sa primesti mai multe detalii in legatura cu continutul sters, foloseste-te de functia de reanalizare a unei intrebari sau raspuns.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu este bataie de joc si nimeni nu isi bate joc de cineva, dintre admini.Nu stiu unde ai postat intrebarea,dar poate ca nu ai inteles, daca este si cazul tau, ca unele intrebari pot fi sterse si pentru IRELEVANTA, la o anume categorie. Daca ai fi citit regulamentul, ai fi aflat.Numai bine.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Chiar asa! Am intrebat de unde descarc Halo Combat Evolved si... OR STERS INTREBAREA! dc?