| BUBULINA a întrebat:

Tocmai ce am vazut filmul: Doi scheleti se trag de piele!
cine a vazut acest film?
ce parere aveati?laughing
mie mi-a placut foarte mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu filmul, dar nu mi-a placut chiar asa de mult. Mi-a placut mult mai mult "Comoara din sertarul gol". Daca nu l-ai vazut, ti-l trimit eu.

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vazut, insa erau mai grasi anul trecut. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare misto a fost, dar nu stiu parca ala cu cutitu infipt in geam a fost mai tarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi scheleti se trag de p....iele....interesant happy o sa-l caut si eu sa-l vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doi chelosi se trag de par il stii? sau trei morti sar gardul, si-al patrulea sta de sase?

| ghinionist a răspuns:

Iti recomand filmul: "Un submarin deasupra Londrei"!

| Barajag a răspuns:

Doar de piele se trageau?laughing
Dar mai tare e filmul "urme de sange sub apa"laughing

| Farcas a răspuns:

Doi scheleti se trag de piele?laughing
N-am auzit de filmul asta. Eventual: Doi chelisori se trag de par.Asta l-am vazut si e super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sta bubu lina tranbulina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la astea " Doi morti impingeau salvarea ", " furnica in lanturi ", " Un zambet de sub tramvai " si cel mai tare film " Nu ma musca de cur ca tip avi. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu altu mai smecher ::: tinete de bidinea ca iti iau scara ...asta e super comedie.razi de-ty pica dintii happy0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mataaaaaaaaaaaaaaaaaa bubulina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a vazut filmul oas tik tomer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leam vazut pe toate da mai tare a fost ala un rahat pe marea neagra

| MissLonely a răspuns:

Asculta aici pentru tinelaughing:2 canguri in desert taiau benzina cu ferastraul

| MissLonely a răspuns:

Ai auzit de filmu astalaughinglaughing2 canguri in desert taiau benzina cu ferastraul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vazut: "Ghetaru-n flacari", "Incendiu pe fundul marii", "Piatra de lemn" si.cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai misto sabia cu luneta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii mondialbig grin

| KirkHammett a răspuns:

Da destul de bun filmu... actorul principal mi-a placut... dar filmul meu preferat ramane " Urme de bocanci prin aer "

| assasin3neplatit a răspuns:

Nu e rau filmul laughing, dar incearca-l pe asta si spune-mi cum ti se pare "Avionul cu remorca" un super film, cu mult mister laughing

| suntroman a răspuns:

E mai frumos filmul scafandru i-n putina