| LaughingKarima a întrebat:

Tocmai m-am intors acasa de la urgente, voi ce faceti? Mai traiti?

51 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Mdeaaaaa? Si ce urgente ai avut, ai halit porumb fiert si pepene?

| LaughingKarima explică (pentru Astaeparereamea):

I-am raspuns lui Mad, citeste de acolo

| Astaeparereamea a răspuns (pentru LaughingKarima):

Daca dai cu picioarele in sticle esti decorata, si ce tot ne trimiti la dracu'n carti cu Mad? Glumesc laughing Sper ca acume esti bine, insanatosire grabnica thumbs up

| LaughingKarima explică (pentru Astaeparereamea):

rolling on the floor)
Sunt si mersi love struck

| RAY a răspuns:

Tocmai am fost eliberat pentru viol caut alta victima sa stau pe racoare pe caldura asta

| LaughingKarima explică (pentru RAY):

Bine faci, continua

| dannyel86 a răspuns:

Care a fost urgenta?

| LaughingKarima explică (pentru dannyel86):

Uita-te la raspunsul dat lui Mad happy

| RainmakerX a răspuns:

Bine fac, am scapat de turismul ecumenic pe ziua de azi... Doamne ajuta! (Am fost iar si la piscina...azi am vazut din nou ca lumea este intr-un proces continuu de tampire)

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Aleluia! (Stiu, e greu sa vezi asa ceva crying )

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Daca te referi la turism ecumenic, sa stii ca azi a fost okay.

Daca te referi la prostia pe care am vazut-o azi la unii atunci nu este greu ci frustrant.

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Ma refeream la prostie, dar e chiar aiurea, sa vezi ca li se inmultesc 'armata'

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

E trist...atat de multa prostie oriunde te-ai uita. crying

| KamaSutra a răspuns:

Awww
sper ca esti bine :((

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Da sunt bine, doar sunt Karima deci trebuie sa fiu bine happy

| raMLesS a răspuns:

Da eu sunt bine deocamdată, mi-e milă de oamenii viitori, că în câteva zeci sau miliarde de ani cică o să să umfle soarele că şi-a consumat toate gazele şi cică o să să facă de 100 de ori mai mare şi o să ne pârjolească rolling on the floor
Săracii oameni, de fapt Săraca omenire.
Tu ce mai faci?

| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

Auzi, in cateva miliarde de ani nu mai suntem pe aici, deci de ce te agiti pe degeaba pentru altii laughing
stau si mananc inghetata

| raMLesS a răspuns (pentru LaughingKarima):

rolling on the floor))))
Păi o sa mă facă robotizat dela cu creier conectat la priză ca să-mi supraîncarce neuronii să numai moară niciodată, o să fiu un computer ca ăla de la tinerii titani şi nu vreau sa mor ars.

| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

laughing)))

| raMLesS a răspuns (pentru LaughingKarima):

Şi cum te-ai tăiat? În sticlă, în cioburi mai exact? Scuză-mă că-s aşa energic da-s băgat în priză, scriu automat/manual rolling on the floor

| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

Era o sticla de bautura, dar era sparta, si nu stiu ce dracu am vrut sa fac, am alunecat, si direct cu piciorul in sticla ceva gen http://imgur.com/gallery/YMikQ, doar ca pe al meu e mai joc
e ok :)) te scoatem noi cumva din priza :))

| raMLesS a răspuns (pentru LaughingKarima):

Aa, deci te-ai tăiat în cioburi? Uite ce să faci ca să nu se umfle : https://www.youtube.com/watch?v=Sz68AeDXgh8

Mă scoţi din priză? =))

| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

Nu imi trebuia sa vad asa ceva laughing

| raMLesS a răspuns (pentru LaughingKarima):

În 10 minute ai făcut 32 de comentarii, de fapt 7 minute rolling on the floor.

| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

Si e de rau? laughing

| raMLesS a răspuns (pentru LaughingKarima):

Am visat aseară că eram astronaut şi respiram în spaţiu fără castronul ăla care şi-l pun astronauţi pe cap, am visat că ajunsesem "înotând" să aselenizez soarele, era destul de căld şi când m-am trezit era dimineaţă, păcat rolling on the floor

| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

Ar trebui sa incepi sa scrii o carte cu visuriile tale laughing daca nu, spunemile mie, le adaug la povestiile mele happy puppy dog eyes

| LePotato a răspuns:

Ce-ai patit?

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Am fost in padure, am alunecat, am ajuns cu piciorul intr-o sticla, am primit 5 stitches(nu stiu cum le spuneti voi)

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Damn...I don't want to see

Copci le zicem noi

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Las ca nu-i nimic, sunt obisnuita happy
suna a ceva de mancare, deci o sa raman la varianta in engleza care are mai mult sens pentru mine

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Sunt roman si mi se pare ciudat cum suna...dar, mdalaughing

| syd2 a răspuns:

Voi canta.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Oh. Sărăcuța de tine sad

| Croampa a răspuns:

Esti ok?

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Vorbesti cu Karima, normal ca sunt bine...

| Copac13 a răspuns:

Si tu ai baut din camara lui suck

| LaughingKarima explică (pentru Copac13):

De unde stii!? surprise

| Copac13 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Se simte mirosul de bautura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai? Ce ai patit?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Pai, am fost in padure, am alunecat, am ajuns cu piciorul in sticla, am ajuns la urgente si am primit 5 stitches(sau copci dupa cum mi-a zis Mad ca li se spune dar suna a mancare asa ca laughing )

| L1feDRAIN a răspuns:

Ai sunat de curiozitate?

Asa, imi vad miinile si picioarele, cred ca da.

| DonaldTrump a răspuns:

Zhu Karma is back.

| SuckTheGod a răspuns:

Stau si rad de intamplarea ta, asa tare ma bucur pentru tine.

| LaughingKarima explică (pentru SuckTheGod):

Stiu asa-i?! cea mai tare zi ever.

| SuckTheGod a răspuns (pentru LaughingKarima):

Iti doresc sa ai parte doar de astfel de zile.

Have a bad day sweet girl.

| LaughingKarima explică (pentru SuckTheGod):

Multumesc.
You too sir, you too!(again, you are a 'him' right? laughing )

| LunaInTheWonderland a răspuns:

Ce ti-ai rupt iar?
bine, stau, acum am venit de la antrenament.

| SweetMinion a răspuns (pentru LunaInTheWonderland):

De ce ca neaparat si-a rupt ceva? laughing

| LunaInTheWonderland a răspuns (pentru SweetMinion):

Pentru ca e vorba de Karima aici, sigur si-a rupt ceva laughing

| LaughingKarima explică (pentru LunaInTheWonderland):

Nu mi-am rupt nimic, vezi ca am raspuns la cineva laughing