| Fetitsa123 a întrebat:

TPU.Cum a facut asta atatea voturi:O:O:O? http://i.imgur.com/Ft7re.png
O fi de la fanele alea nebunaticas?:O

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PinguinuL a răspuns:

Wow ...stai aşa
ce scrie sus langa TPU utilizatori? waiting

| AndutzaAndu a răspuns:

Sunt alții care au cu mult mai multe voturi de amuzant, folositor, inteligent etc.

| AudImagini a răspuns:

*leşină*

| Pisicuța a răspuns:

OMFG
WTF
WHAT?
FUUUUUUUUUUUUU
It can't be true, are you kidding me D:?

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
(Blaa, blaa, blaa)

| Deyutza a răspuns:

îţi dau eu o poză cu Ju...
stin bibăr!
hai că eşti tare...

idioadă

| DudaYeah a răspuns:

Asta are mai multe raspunsuri amuzante decat am eu? straight face
e ceva necurat la mijloc...laughing

| CriCri a răspuns:

Pot sa pun si pariu pe viata lu' bunicu din mormant ca e LadyJeg.*da click pe link * Mda...

| MetalRocker a răspuns:

Mita probabil!

| CinevaOricineAntiJustinBieber a răspuns:

Te-ai dat de gol singura laughing

| condemnedAntagonist a răspuns:

Nici mie nu mi-a venit sa cred pana cand i-am vaz profilul... Dar are alte conturi si isi raspunde la intrebarile ei de pe alt cont si se voteaza si isi da fund e

| condemnedAntagonist a răspuns:

Mai sus ai scris cumva cine imi dasi mie o poza cu justin geybar? laughing

| nouaŦгєคкήάмє a răspuns:

Amuzant:1453! wtf?