| JustMeBăi a întrebat:

TPU nu si'a luat pastilele astazi.

http://i.imgur.com/sMr7s.png

22 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Lol lol lol laughing

| PastilăBă a răspuns:

Branduşa îi tare săcsii!

| FreshDreams a răspuns:

Dea.Robotelul TPU( sau ma rog cum i-o fi zicand) este defect.
Dude, life's not easy.straight face
By the way, ce avatar $ec$i are.laughing

| Ingerash a răspuns:

Nu stiuuuu

| MikiPiki a răspuns:

Si eu sunt la fel.am mai mult de 222 raspunsuri dar nu se mai pun si nici pucte nu mai primesc

Apache
| Apache a răspuns:

TPU are probleme cu actualizarea in ultimu timp! da da-l dracu de punctaj... uite ce avatar de piti are!

| AnaEindragostita a răspuns:

Inca o pitipoanca...

| Bastet a răspuns:

Vorba lu' elasexygagica:ce bunoacă e!:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| Comeandtellmesomething a răspuns:

S-a speriat de fata ei

| Deea03 a răspuns:

Ascultai metallica?

| TrendyHedgehog a răspuns:

Cred ca e ceva PARANORMAL.Iesiti cat mai puteti de pe site o sa ne omoare pe totii.laughing

| Deny1333 a răspuns:

Mi se face rău. straight face

| JustMeBăi explică:

@Deea03 - Da, ascultam "The Unforgiven".

| WhiteWolf7 a răspuns:

Care The unforgiven ca sunt 3?

| Valiku a răspuns:

Da...si nu ca m-as pricepe, dar de ce iti apare Local Area Connection Unplugged?

| Kazimir a răspuns:

Frate eu ceea ce vad in neregula cu poza e faptul ca aia e extrem de grasa...

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Se poartă ca o mamă grijulie:
Măi TiPiU, iar ai uitat sa-ţi iei pastiluţele pentru utilizatori? Treci la mama să-ţi dea PastilaAntiPitzipoanceŞiCocalariPentruTiPiU

| ank_2471 a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru tine laughing.cum naiba ai intrat pe profilul fetei alea cand u n-aveai net? rolling on the floor

| Bya132 a răspuns:

*mister în lumea TPU*
Și oare cum?

| pwp a răspuns:

rolling on the floor
cum le gasesti?