| Danut4 a întrebat:

Traian Basescu in America
O tanara isi face cu greu loc prin multime si il implora pe Traian Basescu sa-i dea 8 autografe. Mirat, acesta o intreaba de ce doreste atatea.
- Cu cinci autografe de la dv. pot face, schimb cu o alta romanca si pot obtine un autograf al lui Eminem.
Gigi Becali
Un tragic incendiu a distrus ieri biblioteca personala a europarlamentarului George Becali. Ambele sale carti au fost mistuite de flacari. Purtatorul sau de cuvant a declarat ca politicianul este cu atat mai afectat, cu cat nici nu apucase s-o coloreze pe cea de-a doua...
Ion Iliescu
Iliescu si Nastase se plimba pe strada. Deodata, apare un tigan, care smulge geanta din mana lui Iliescu si o sterge. Nastase se repede sa isi scoata pistolul din buzunar sa traga dupa el, cand Iliescu, calm, il opreste. - Lasa, Adriane, nu fii rau. Si noi am inceput de undeva!
Corneliu Vadim Tudor
Reporterul: - Domnule Vadim, ati fost la Gradina Zoologica?
Vadim: - Da, bineinteles.
Reporterul: - Cati ani?

3 răspunsuri:
| I'm just me a răspuns:

Misto bancu' rolling on the floor

| gabriela_7862 a răspuns:

Beton, mersi mult, m-ai facut sa zambesc de dimineata!

| k1nwow a răspuns:

Rapper se vede ca esti un om bun si vrei sa faci lumea sa fie fericita happy! Multumim! Si o zi buna happy