| SaveTheNature a întrebat:

Cine merita votat ca presedinte din urmatorii

1.Traian Basescu

2.Crin Antonescu

3.Victor Ponta

4. Dan Diaconescu

5.Corneliu Vadim Tudor

6.Gigi Becali

7.Marko Bella

8.Nici unul dintre cei enumerati

9.Nu voi vota

11 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

De ce pui mă tâmpitule aceeași întrebare de mai multe ori?

| DrA a răspuns:

8. nici unul
De ce? sunt toti o apa si un pamanat. Cred ca meritam ceva mai bun si de il alegem din nou pe Base, meritam sa murim de foame.

| Dumnezău a răspuns:

10.Adolf Hitler

| DeliaMarius a răspuns:

| Urzi23 a răspuns:

Ia uite peste ce intrebare dau, pai daca judecam cu bun simt amaritul ala de ponta a ramas fluierind a paguba ca a luat spaga si Diaconescu i-a stricat socotelile. Probabil banii scuze spaga intra la pusculita de partid si acum fluiera a paguba rolling on the floor

| Laurretta a răspuns:

Varianta numărul 10. Me happy

| Nicoleta1621 a răspuns:

Nu conteaza cine va fi. dupa parerea mea. poate sa fie ca presedinte si o maimuta daca avem bani in buzunar si sa avem ce lucra,, nu conteaza cine va fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

4.Dan Diaconescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6.Becali boss! Cu asta am dezvolta agricultura si am fi cunoscuti drept stana europei! Becali rulzz laughingrolling on the floor

| gratian a răspuns:

Diaconescu presedinte!

| мίяωηα a răspuns: