| anonim_4396 a întrebat:

Trist, dar adevarat!

http://www.youtube.com/watch?v=URzAlzoJNkc&feature=playe r_embedded

voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

Realitatea.
Nici o munca nu e rusinoasa. Nu conteaza nici pozitia sociala nici bani care nu aduc fericirea.Baiatul parea chiar de treaba iar tipa cred ca e evident ca-l placea si ca s-a simtit bine cu el.
Mai e si prostia cum ca te-ai face de ras tu om de afaceri cu.un simplu/simpla muncitor/muncitoare.
Eu zic ca trebuia sa-si dea seama de la inceput. L-a respins ca n-avea mai nimic.
Interesul apoi dragostea.

8 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Trist crying
De ce ai postat la T/A, sa ne intristezi?

| Roo a răspuns (pentru MâţulMov):

Pentru ca dintr-un anumit punct de vedere e amuzant!

| Dumnezău a răspuns:

Nu mi se pare trist, tipul mi se pare demn de lauda.Asta e adevarata aplicatie a citatului ''Scopul scuza mijloacele''.Si,intr-un fel, trebuia sa o faca pe tipa sa-l observe, asa ca e de apreciat gestul.

| Roo a răspuns (pentru Dumnezău):

Mi se pare corect modul in care a procedat tipul. ceea ce imi pare "trist" este atitudinea tipei happy

| Dumnezău a răspuns (pentru Roo):

Intrebare de baraj: Cum il putea observa altfel, daca el nu ar fi facut ce a facut? Multora le trebuie un motiv ca sa inceapa sa vada ce e frumos din cineva.Si in plus,trebuie sa ai carisma innascuta ca sa atragi atentia unei persoane de care te simti atras, iar ea nu te cunoaste, ca sa ai sanse fara metoda folosita in clip.

Răspuns utilizator avertizat
| Jrroxy a răspuns:

Tristsad...Saracu' barbat, si-a cheltuit toti banii ca sa o impresioneze pe aia si dupa aceea... Femeia aia nici nu-l mai recunosteacrying