| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu cand te trezesti noaptea la doua din somn ce parere personala ai despre chiuveta din toaleta? Te plimbi prin casa noaptea si iti tii perna intre picioare?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

La 2 nici nu m-am pus la somn, dar când mă trezesc, mă plimb prin casă cu perna în braţe.

| Mayhem666 a răspuns:

Lasa-ma, ca m-a speriat aseara Yuurei, de n-am mai putut sa dorm! In primul rand nu am prea putut sa adorm din cauza lui/ei, ca nu stiu ce este. De fapt, nici macar nu stiu daca il/o cheama asa, ca asta e numele pe care eu i l-am pus azi.

| ioana47specii a răspuns:

Asta-i pentru Zappy?rolling on the floor)