| chiftelutacrocanta a întrebat:

M-am sarutat cu chiuveta de la toaleta, ce e de facut acum?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ce vezi tu la o chiuveta?laughing Trebuie sa o aducem pe Veta care strica mereu chiuveta.Neaparat pentru tinelaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai făcut bine. Treci la următorul obiect sanitar.

| Donsavas a răspuns:

Spal-o! spal-o mai des! e plina de bacterii nocive. ea pare curata da' nu este. bine, acum sa nu ne luam de sarmana chiuveta, gura este mult mai imputita pana si decat propriul anus. laughing vorbesc serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la Dedeman, unde stau parintii chiuvetei, si le ceri bateria fetei lor. Daca ti-o dau faceti nunta, daca nu - fugi si tu cu chiuveta in lume si aia e. Nu se pot opune dragostei voastre la nesfarsit, nu? Dar cu tomberonul cum a ramas, ai bagat divort?

| OnePiece a răspuns:

Arunca o tigaie pe scari si schimba-ti numele pe TPU dupa sunetele pe care le scoate, ca la chinezi. laughing