| mandra a întrebat:

Tu cat timp petreci zilnic la toaleta?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Păi, let's see...
Dacă sticla de Sprite e goală, din teorema lui Pitagora rezultă că am mâncat două piersici frumoase (maxim 6) şi am avut probleme cu burta. Din cele două afirmaţii rezultă că dreapta d este o ecuaţie cu două variabile şi 7 necunoscute, adică am stat la toaletă radical din 7 ore => Timpul meu petrecut zilnic la toaletă este de 2, 64575131 ore.

11 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Baia e camera mea, iar toaleta patul meu.Deci destul de des.

*trage apa*

| Sconcsiş a răspuns:

Încearcă TransActiv, natural, efect laxativ.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cu criza asta, nu mai pot să petrec.

| Ciufuliciii a răspuns:

Doi maxim şasă cai frumoş.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Decand mi s-a stricat wc-ul nu mai petrec deloc.

http://imageshack.us/f/19/16831116685965090651061.jpg/

| bombănucleară a răspuns:

0,56432 h pe zi.

| Dumnezău a răspuns:

Maxam sasa.

| TatSergiu a răspuns:

25h tu?

| haifisch a răspuns:

Asta s-o intrebi pe tanti care spala toaletele. Sa vedem daca i se mai pare amuzant. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 lei .

| mandra explică:

Cand mananc activia, 2 minhappy