| anonim_4396 a întrebat:

Tu cat timp petreci la toaleta?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Imi place sa citesc in toaleta, asa ca destul de mult. Din pacate nu am suficient timp si adesea sunt presata de diverse treburi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai cam mult avand in vedere ca imi ia ceva timp pana ma pieptan, pana ma spal pe dinti, pana fac dus happy

| Annitu a răspuns:

2 ore pe ziwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

¤brigaela de ce treburi eşti presată în baie? Eu îmi iau tot timpul pentru toaleta mea pentru că nu se ştie după aia unde mă păleşte...

| crisS a răspuns:

Depinde daca in ziua aia fac baie ( la mine baia dureaza 2 ore) happy

| maryana5 a răspuns:

La buda stau cam mult whistling mai ales atunci cand mananc ceva stricat big grin blushing

| ellene a răspuns:

Pai toata ziua ca in reclamalaughing glumesc

| roksyk a răspuns:

De cand pleaca sotul la serviciu ( n-am sotz, da mno laughing ) pana vine acasa. M aintreeaba " Ce-ai facut azi? ", iar eu ii zic " Mai nimic... "

| domidoc a răspuns:

Cand am timp, citesc "Idiotul" din scoarta-n scoarta.Cand nu, ma rezolv rapid cu Playboy.La asa intrebare...

| domidoc a răspuns:

Alo! Alo! Alo! Toaleta are sensul de"buda" nu de "baie". Scrie toaleta pe Goo. si vei fi invadat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...pe zi, cred ca o ora... dus, treburile fiziologice, spalatul dintilor...si cam atatbig grin

| victoria_8973 a răspuns:

Nu mult laughing)