| SkittlesNuMaiTrecePeAici a întrebat:

Tu cu ce te speli pe dinti, cand n-ai pasta?

Răspuns Câştigător
| VacutzaRoscata a răspuns:

Mai bine beau apa din wc oh go on

26 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cu frisca.

| Musique a răspuns:

Cu aer.
*ce-a mai tare senzatie*

| lalalalallll a răspuns:

Cu Colgate Plax ca intotdeauna happy

| MyObsession a răspuns:

Cu lapte.ce stiti voi.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cu ciocolata

Răspuns utilizator avertizat
| Kazimir a răspuns (pentru Belluţa):

Unu la mană nu eşti troll eşti doar penibil.
Doi la mană. Pentru trolling iti trebuie creier pentru ca e artă deci rezultă iar ca eşti penibil.
Trei la mană da logout si du-te la şcoală sa-ţi faci prieteni pentru ca ai mare nevoie de unde rezulta... ai ghicit... esti penibil.
Patru la mană. Eu ma spal cu tutun.

| LoL a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Hei eu cu asta ma spal cand nu am pasta de dinti.ar trebui sa o consider jignire?waiting

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Belluţa):

Mai bine beau apa din wc oh go on

| SuperNovaaaaa a răspuns:

În situaţii de urgenţă apelez la marmeladă de râme.

| Dumnezău a răspuns:

Cu foita de haur mancatas Lexusu!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Mii frec cu degetu.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Eu nu mă spăl pe dinți.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Pai...sa o luam logic...eu de obicei ma spal cu pasta de dinti, dar daca si cand nu am pasta mai ramane decat de dinti.deci, in cocluzie ma spal cu de dinti cand nu mai am pasta.

| HepiBăluns a răspuns:

Cu Fairy.

| Karinakari99 a răspuns:

În mod normal m-aş duce şi aş lua alta, dar cum e criză mă spăl cu sare ca babele.

| BiaSiAtat a răspuns:

Cine zice ca spal vreodata pe dinti laughing? Eu ma spal cu apa pe dintihee hee
*cu paharul de apa in mana si zice "Ahhhh, m-am spalat pe dinti mama!"*

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Pasta de pantofi, are acelasi rezultat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sare cu bicarbonat de sodiu. Sarea albeste si bicarbonatul dezinfecteaza.

| baru a răspuns:

Sall. Cu sare. Curata foarte bine, si albeste. Pa! Am inteles ca intareste si gingia. Pa!

| Mary24 a răspuns:

Cu five*stimul pentru simturi*

Cremitalove struck

| Adryan657 a răspuns:

As folosi mere sau guma de mestecatbig grin
sau sare

| domnulgoe a răspuns:

Eu nu stiu, improvizez.dar cred ca tu nu te speli pentru ca nu-ti incape sapunul in gura...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu margarina. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata? Te-ai plictisit de google translate? oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu buretele de spalat vasele, cand nu am periuta, si cu detergent cand nu am pasta, fairy e super bun, deci imi sunt asa de albi dintii ca noaptea luminez casa, si prospetimea tine o saptamana laughingwinking

| Ellena_7672 a răspuns:

Cu sapun. Thaaa! rolling eyes