| LastChance a întrebat:

Tu cum faci mă când eşti beat/ă?

Răspuns Câştigător
| VisSs a răspuns:

Mie scarba de betivi si beau pana nu ii mai vad

22 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

E noapte în Madagascaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
Şi toată jungla face naniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Stau liniştiţi hipopotamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sub raza lunii de cleştaaar.

| Bogdanux a răspuns:

Dorm dus sau spun cuvinte haioase. Cele mai haioase pana acum au fost : Mama-i creata", mama fiind langa mine.

| Bogdanux a răspuns:

@ Mufla

Epic words =), deja imi imaginez...

| Bogdanux a răspuns:

Ori dorm ca un bebelus, ori incep sa bat sticla la fund, ori spun cuvinte haioase.Cea mai tare faza a mea a fost de Revelion (2009-2010), stateam pe banca cu prietenii ( si ei erau muci de asemenea) si radeam prosteste, iar eu tot repetam "mama-i creata" chiar si de fata cu ea.Intamplarea asta mi-a spus-o chiar ea dupa ce m-am trezit din betie a 2a zi, ca eu sigur nu-mi mai aminteam.

| Bogdanux a răspuns:

Ce c**at, am mai raspuns la intrebarea asta?! Ce beat sunt straight face.

| Musique a răspuns:

Chiar vrei sa stii, iti trimit filmarea de la banchet peste un an, cand o sa o amwinking

| Dash a răspuns:

Beau mai mult!

| Bujîe a răspuns:

Cad de pă şosea pă trotuar.

| Comy a răspuns:

Nu-mi amintesc

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu vrei sa stii.straight face

| BastetReloaded a răspuns:

Zâmbesc ca un psihopat şi spun că m-au vizitat OZN-uri, după care mi se spune să merg să mă culc şi mereu ajung să dorm în cadă, însoţită de un alt beţiv.

| sceptic a răspuns:

Cica sunt 4 etapte:
1. cand bei putin esti mielusel si te porti frumos cu toata lumea.
2. cand mai bei inca putin esti maimuta si imiti pe toata lumea.
3. cand bei mai mult esti leu si iti vine sa bati pe toata lumea.
4. cand bei inca putin mai mult esti porc si faci ca. porcul.
. deci tu cum faci?

| lipitoOarea a răspuns:

Cant "ma iubeste femeile" sub pat!

| andreutz a răspuns:

Ma amuz din orice, imi da o stare euforica.

| KittyLoveBastet a răspuns:

Nu știu mai nimic. Știu doar că mai mereu ma trezesc cu fundul în budă.

| Simona a răspuns:

In 2 secunde adorm... dupa imi poti face ce vrei.

smug

| MajorAsshole a răspuns:

Unde s-au duuuus cand au apuuuus, anii de sus a-i gloriei lor, unde-s pistoalele, unde-s pumnalele, caii si flintele haiducilor? Chiar acum sunt ametit/ beat si ascult melodia asta LA MAXIM! Pentru cine nu stie, Valeriu Sterian - Amintire cu haiduci

| passenger a răspuns:

Rad de mutrele celor din jur si incep sa zic "Hahaha ce fete aveti laughing "
rolling on the floor

| TheAvenger a răspuns:

încep să povestesc despre soacră-mea..chiar dacă n-am soacră

| MetalForever a răspuns:

Ma pis pe pereti,odata m-am **** si m-am sters cu fularu.,mai beau pana ma sparg de tot,nu vorbesc singur,nu filozofez,fumez pana ard si eu ca tigara,incerc sa agat fete beate,vomit,mananc,ma intind de multe ori pe asfalt si zic ca am murit, ma maschez cat sa nu ma prinda ai mei(de obicei nu dorm acasa cand sunt beat), dau din cap, sun pe toata lumea, intru i scari la blocuri si vomit pe cutia postala(o data am facut asta)..etc..cate face un om cand e beat? ...etc.
A doua zi:blestem ca nu mai stiu ce am facut cu banii.

| InnocentSmile a răspuns:

Si ma iubeste femeilleee.ssi iiss moaartee dupppee miinneeeelaughing
iar apoi dau cu capu in primul stalprolling on the floor))

| UncertainSense a răspuns:

Ma indragostesc de orice fata. dansez sau incerc sa bat pe cineva mai mare decat mine.