| AikkoxD a întrebat:

Tu de ce boală ciudată suferi?

45 răspunsuri:
| vlad0820022 a răspuns:

Chiulangita laughing))))))) Funda?

| GigelFrone01 a răspuns:

Te-ai intoooors! unde-ai fost pana acum? m-am uitat pe profilul tau si am vazut ca n-ai mai intrat asa des ca inainte. de ceeee? crying nu ne parasi si tu ca aneurysm, cretaker, dicken, wooden, polaris si restul sad

sufar de sindromul spermatoencefaloribentrofolos. (nu stiu ce inseamnalaughing )

| AikkoxD explică (pentru GigelFrone01):

Staaaai aşa. Nu am spus că rămân. Poate oi mai intra după ce dau bacul...de fapt, nu, atunci chiar nu mai intru.
Regret.

| Apache a răspuns (pentru AikkoxD):

Tu te-ai enervat pe un anumit user sau ti-ai dat seama ca e un site plin de pusti de maxim 12 ani fara pic de minte?

| AikkoxD explică (pentru Apache):

Ştiam din 2011 că TPU o ia razna, dar totuşi am rămas. Acum am alte priorităţi. (liceu, examen, facultate)

| Apache a răspuns (pentru AikkoxD):

Succes atunci....eu baremi mai am un an pana sa imi bat capul cu facultatea

| AikkoxD explică (pentru Apache):

Crede-mă,mai bine să-ţi baţi capul de acum. Eu încă nu pot să decid la ce să dau.

| Apache a răspuns (pentru AikkoxD):

La orice as da oricum nu prea o sa imi foloseasca....la ce sunt bun nu fac nimic cu ea, si ce urasc se cauta in draci.
Sincer as vrea doar sa imi iau putin lumea in cap si sa calatoresc.
In final cu asta ramai...

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Apache):

Da-i la ceva ce sa-ti foloseasca in mai multe domenii.Esti si tu ca mine urasti info, ingineria(materiile de la faculta nu meseria in sine) etc? Du-te la marketing si management, poti merge oriunde cu ea si am auzit ca-i destul de usoara.La fel, de vrei sa calatoresti, in vacanta de vara poti merge cu American Experience in americawinking Si in liceu poti, dar nu sa lucri ci sa inveti 1 an acolo tongue Engleza la nivel cat mai avansat este, evident, obligatorie

| AikkoxD explică (pentru Apache):

Cam aşa e şi la mine. Urăsc matematica, iar dacă dau la ASE finanţe & bănci, probabil o să-mi pun capăt zilelor.