| anonim_4396 a întrebat:

Suferi de o boala daca iti miroase penisul a peste?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un cabinet medical Dermato-Venerice pentru ca ai contactat o boala cu transmitere sexuala!
Spalatul nu ajuta, in plus, facand sex infectezi si partnera.
In orice caz, tratamentul trebuie facut concomitent atat de fata cat si baiat, iar sexul este interzis pe toata perioada tratamnetului, evitandu-se recontaminarea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa miroase a branza ranceda duhoare provenita de la smegma imputita am mai auzit, dar ca penisul sa miroasa a peste inca n-am auzit. Deci nu poate proveni de la o boala ci mai degraba este posibil ca putoarea sa provina de la lipsa igienei, a smegmei adunate. A peste stricat poate sa miroasa doar o p**** nespalata. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Dacă lipsa cronică a igienei se poate numi boală, atunci da.

| Emilian65 a răspuns:

Spala-te mai des la penis cu apa calda si sapun si ai sa vezi ca penisul tau nu mai miroase a peste stricat.

| Holiday a răspuns:

"Daca, în ciuda unei igiene corespunzatoare, zona lui genitala emana un miros urât, este posibil sa sufere de o infectie. Ca si în cazul femeilor, infectiile genitale dau un miros puternic si neplacut „de peste".
De obicei, mirosul „de peste" este dat de bolile cu transmitere sexuala: chlamydia, trichomonas, gonoree, etc, infectii care dau si alte simptome precum secretii cu consistenta si culoare anormala, usturimi la urinare, etc."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incepe prin a-ti face igiena corespunzatoare dimineata si seara.Cu putina apa si un sapun special, gasit la farmacie, ar trebui sa fie ok. Daca sesizezi ca mirosul persista, ia legatura cu un gineco...

| Alicezzz a răspuns:

Fugi si te spala des, fa'ti igena intima zilnic, schimba in fiecare zi lenjeria intima si ai sa vezi ca nu o sa mai miroasa nimic!

| GreenVoid a răspuns:

Da...de jegosenielaughing

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Probabil...ca nu este spalat

| Messi120 a răspuns:

De virginitate!

| Paleontologul a răspuns:

Boala Pescarului

| SeXexpert69 a răspuns:

Ai avut relatii intime cu un peste in ultima vreme? Funda?

| Stoica_Cezara_1995 a răspuns:

Bă da tu de duş ai auzit?