| Earthroot a întrebat:

Tu stii ce gust au mucii tai? Cei ce folosesc expresia"Are gust de muci", oare ei stiu? Uitati aici niste explicatii pentru "muci":http://www.webdex.ro/online/dictionar/muci

Răspuns Câştigător
| 00AName00 a răspuns:

Nu stiu ce gust au mucii mei.Dar cei care spun expresia aia(pe care nu am gasit-o acolo) cred ca stiu ce gust au.Asta doar daca nu sunt nerozi.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"du-te-n mucii bunicii" sună mai bine.

| Ashadow a răspuns:

Muci in ceai.

| Klaryssa a răspuns:

Nu draga, nu stiu ce gust au mucii mei, si crede-ma ca nici nu vreau sa stiuwinking

| alii98 a răspuns:

Sunt nitel cam acri.
funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Muci, ah ce gust! E...cum sa iti zic? Nici eu nu stiu cum e, n-a mancat muci.

| MrCarrots a răspuns:

Normal ca stiu! eu sunt un monstru de flegma, si mananc in fiecare zi muci...Si nu doar ai mei! Cateodata iau cate un copil de pe strada si il gadil la nas, ca sa stranute in gura mea. asa ii mananc si mucii, dar mai am parte si de alte delicatese de microbi. deci stiu ce gust au mucii mei, si stiu ce gust au si mucii altora. mucii tai ce gust au? poat sa vin sa ti mananc? te roooog! sau mai bine, da-mi sa mananc o funda. ador fundele, sunt asa delicioase!

| Earthroot explică (pentru MrCarrots):

Nu te mai vinde ca iti creezi o imagine neplacuta si poti avea 1trilion de funde ca tot rau o sa ajungi in viata.Intrebarea era de trololol...
Si mi-ai facut greata!