| anonim_4396 a întrebat:

Uciderea Mosului:

Partea 2:

http://i.imgur.com/ko0Ui.png

Scuze ca nu v-am pus pe toti dar promit ca o sa va pun in partea a treia.

20 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si eu doreste sa apara in comic

| PinguinuL a răspuns:

Desenezi fain bă
nici no sa-si dea seama crelatker ca sunt desenele lui, bravo.

| Cretaker a răspuns:

Ah,ce sa mai zic...

| lalalalallll a răspuns:

Ma bagi pe mine si pe sora mea? Pe ea o cheama pe TPU Buburuza.Te rog, nu fa ca PinguinuL ca el de fiecare data nu ma baga!

| Șâret a răspuns:

Nu-l omorâți, brooos, mie cine-mi mai aduce cărți de crăciun? sad

| VacutzaRoscata a răspuns:

Vreau si eu in comic love struck

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Bestialalaughing ma bagi si pe mine te roog? puppy dog eyes

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Mos Craciun e cutu, cutu?
Astept sa apar si eu.

| sabilopod a răspuns:

Adica va urma...

| CautNume a răspuns:

Si eu te rogggggggggg

| SociallyDepressed a răspuns:

Hey! Sunt in comic!
E super laughing

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Mosu`! Hai cutu cutu cutu laughing

| FuNNkY24 a răspuns:

Scuze ca cei din partea 2 nu vor fi si in partea 3 pentru ca o sa mai fie si alti.

Răspuns utilizator avertizat
| CiocolataCuAlune a răspuns:

Yey! Sunt in comic!(paranteza pentru robotel)

| Usturoi a răspuns:

Baa.io asa simplu is?! Fa-ma mai sexos!:d

| SmileToMe a răspuns:

rolling on the floor)))

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Kayner a răspuns:

Foarte naspa...majoritatea(adica toate) sunt personaje desenate de cretaker(plus ca ai mai dat si resize). cum explici asta, my dear rasta?

| Aleexutza_4655 a răspuns:

E superlaughing il bagi si pe eu in next parte?

| AlaMiku a răspuns:

Pune-mi si mie replici.