| TatSergiu a întrebat:

Http://i.imgur.com/wtSZ7.png stiu ca nu e prea reusit va promit ca partea a 2-a va fi mai faina

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

10 secunde pierdute degeaba

| NoChanceForUs a răspuns:

Băi frate, ai o calitate grafică de zici că folosești MS-DOS.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Mi-ai facut un par super urat!

P.A:poti sa-mi zici simplu Blackangel sa nu te mai complici cu x-uri si majuscule happy.

| SociallyDepressed a răspuns:

Nu am inteles nimic

| Marghioalaa a răspuns:

Fainbig grin

| MissAvocado a răspuns:

Imi plac comicurile tale, chiar ai ideei happy ma pui si pe mine intr-un comic? te rogg

| Deea_3807 a răspuns:

Deci bai frate de cand tot scriu ca si eu vreau in comic si in niciunul nu mai bagat
entru asta e super urat!