| ElySiKazy a întrebat:

Uita-te pe geam... ce vezi?
T/A

Răspuns Câştigător
| ReporteritzaisBack a răspuns:

Sincer dimineata am vazut un aurolac care alerga prin zapada in papuci de casa roz si ma salutat straight face
thinking ce am facut aseara de ma cunoaste aurolacu thinking

20 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Il vad pe iustinell

| Kazimir a răspuns:

Fiind drogat vad un mos in izmene cu Sailor Moon care mananca o inghetata (macar incearca ca mai toata i se lipeste de barba)

| giuly a răspuns:

Un babuin în budigăi cu supermen, la o partidă de şah cu Ştefan cel Mare.

| pinguinuVerde a răspuns:

O văd pă străbunica lu' Justin Bieber în mijlocu' străzii dansând în chiloţi tanga.

Lol cred că mă bântuie.

| Pralină a răspuns:

O vad pe Virginica de la 2 cu...ala a Giastin Bibar? Faaa treci in casa cantecaciu naibii iar ma inseli faa?

P.S- nu m-am putut abtinelaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Deny1333 a răspuns:

N-am geam. straight face
dar visez la ciuperci zburătoare.

| JustMeBăi a răspuns:

Rufe, maica, rufe.

| Tweetymrrr a răspuns:

Cacifonu` lu Lady Ghogu`smug.
Dar ghici cine`l tine`n brate :O
Leonardo Di Capriooolaughing

| Lullly a răspuns:

Vad niste beculete care se misca pe cerul negru, oare sunt OZN-uri?:-s

| Mera a răspuns:

Nimic.
N-am spălat geamul de vreo trei luni.

| YepIsSuspended a răspuns:

Un coropișnițoi care danseaza step.

| TVD a răspuns:

Un om care se scarpina in fund straight face...

Răspuns utilizator avertizat
| Sellak a răspuns:

Romania...din pacatestraight face

| Dexter_8386 a răspuns:

Pai, vad o aglomeratie urbana mai ceva ca in New York, 2 barbati care se cearta pe un loc de parcare, mizerie si doi batrani care cauta in tomberoane dupa mancare. Romania mai pe scurt

| ingerash_8177 a răspuns:

Nu conteza...dar stai sa vezi ce faza tare!laughing
eu is din judetul neamt, si am venit in oras la cumpirituri si cand sa trec strada in fata la covrigarie ia ghiciti pe cine lamm vazut?rolling on the floor

pe ala care zice NU STIU NU STIU!

vai ce faza tarelaughinglaughinglaughinglaughing

| Mark_3488 a răspuns:

Gardul vecinilor straight face ninge (party) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vad pe Paul, din filmul Paul 2011, Paul fiind un extraterestru.
P.S. : Prea penal filmulrolling on the floorrolling on the floor.

| LonelyAngel95 a răspuns:

Un cer cald... simt o adiere aspra a vantului. si o dorinta de-a pleca...

| CaRamYc a răspuns:

Viata noastra Alb-Negru, Filmu asta-i vechi si fara vreun actor celebru, Tema : Jegu, Locatia:Romania Parlamentu se ocupa cu scenariu si regia...