| Licurici_2266 a întrebat:

Uita-te pe geam. Ce anume vezi? happy

Răspuns Câştigător
| Hope_9316 a răspuns:

Vad padurea... Multi copaci de un verde aprins! Cerul albastru, stropit de 2-3 norisori thinking Acoperisul casei vecinilor de vizavi happy Si pisica mea, care topaie pe gardul vecinilor... That`s all! happy

Have a nice day! kiss

19 răspunsuri:
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Sincer? Cainele meu care isi mananca excrementul.

| thegatekeeper a răspuns:

Blocul din fata, la fel de plictisitor ca intotdeauna, masinile parcate in fata blocului si cam atat.

| hideaway a răspuns:

Piscina care mă așteaptă.
Deci, trebuie să plec.
Pa, pa.

| Licurici_2266 explică (pentru hideaway):

Noroc ca ti-am adus aminte sa te uiti pe geam sa o vezihappy

| hideaway a răspuns (pentru Licurici_2266):

Da.
Mulțam!

| Ella3133 a răspuns:

Un bloc, un pom si iarba laughing)

| Purgatoriu a răspuns:

PAI! Vad doi tipi care fumeaza din aceeasi tigara. Un catel care sta sub o masina. Si pe vecinul meu care imi face din manabig grin
Mda... Ce poetii mai avem pe aici... Ce sa fac daca afara nu-i nimica interesant?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca reusesc sa vad ceva de ficusul care imi sta in fata, ajung la jaluzele(care sunt cam inchise si abia vad prin ele)
afara se vede gard-ul, un pom mare in curtea vecinilor de peste strada si cerul albastru pe care inca mai straluceste soarele...

| 1Mihai1 a răspuns:

Minunăţiile lui Dumnezeu!

| Differentx13 a răspuns:

Cum plouă laughing.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Un parc, multi copii si adolescenti

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Unu` care arunca hartia langa tomberon rolling on the floor)

| cipri1999 a răspuns:

Un tampit laughing

| Misspink2000 a răspuns:

Niste copii care fac plaja pe o baraca la ora asta!laughing

| GenesisXD a răspuns:

Afara vad picaturile ce stau pe florile usor umede din gradina din fata casei, ploaia ce-mi bate in geam face grea deslusirea, dar leaganul din curte se balanseaza usor deoarece vantul inca mai sufla...

| FloryB a răspuns:

Gradina mea de trandafiri, curtea vecinilor, muntii, si un cer albastru, zambitorhappy

| dementa000 a răspuns:

O faţă urata care se holbeaza la mine...