| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Puteam trai si fara sa vad al treilea clip.Really.

| CllaraCllary explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Citeste ce scrie, alo! vezi cum reactioneza! oamenii zic a murit, plang si gata! uite:Stiu ca doare dar,, in timp ce un om moare in strada, il acoperim cu un ziar, fara sa intereseze pe nimeni, o pisica nu se desparte de alta pisica cu orele si nu lasa pe nimeni sa se aproprie, Ii face masaj ca si cand ar dori sa o readuca la viata. Pentru unii oameni ar trebui sa fie un model!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru CllaraCllary):

Noi vorbim pe un site, nu la telefon.Pastreaza "alo" pentru cand o sa te scoata din cusca.
Am citit si eu, nu era nevoie de citate.
Mie, sincer, aproape mi-au dat lacrimile...De-asta am spus ca puteam trai fara el.
In legatura cu oamenii zic "a murit"plang si gata-go and f"ck yourself.Decat daca si tu faci asta si confirmi.
Ziare zici? Revistele ce-au?
Ala se numeste "masaj cardiac" daca tot vrei tu sa-i zici "masaj".
Sa-mi aleg o mata ca model? Ma duc sa prind niste soareci...

| xXdoareuXx a răspuns:

laughinglaughing Foarte tare si a3a mi se pare cam trista dar si amuzanta

| CllaraCllary explică (pentru xXdoareuXx):

Stiu ca doare dar,, in timp ce un om moare in strada, il acoperim cu un ziar, fara sa intereseze pe nimeni, o pisica nu se desparte de alta pisica cu orele si nu lasa pe nimeni sa se aproprie, Ii face masaj ca si cand ar dori sa o readuca la viata. Pentru unii oameni ar trebui sa fie un model!

| xXdoareuXx a răspuns (pentru CllaraCllary):

Stiu...am citit partea aia

| pufygirl26 a răspuns:

De ce ai pus si a treia? Tu n-ai minte vede un copil mai mic si il sperii! Doamne ferește.

| CllaraCllary explică (pentru pufygirl26):

De 5 ani presupun... tongueam11

| pufygirl26 a răspuns (pentru CllaraCllary):

Si eu!