| Cosma0499 a întrebat:

Uitativa daca aveti curaj, dar sa nu aveti mai putin de 11 ani, si uitati-va cu sonoru la maxim, da stati 10 sec:)))))

http://www.webbax.se/pics/hotgirl.jpg

Răspuns Câştigător
| Urzică a răspuns:

Am stat la 2 metri de calculator. Mi-a sarit inima de la loc. Dar oare pot sa mai dorm la noapte?

EuSiAtat

6 răspunsuri:
| NobodyHeree a răspuns:

A fost asa de tare laughing am murit mai mult de ras decat de frica rolling on the floor
fundita?

| pitikaaa a răspuns:

Vairolling on the floor
Mi-o sarit inima de la locrolling on the floor
Recomand ca cei cu problema. de inima sa nu se uiterolling on the floor

| AnneMarie_9433 a răspuns:

Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee credeam ca morrr

| Amyyyyyyy a răspuns:

Bhuey da aia ii desbrakata mi cam frica sa ma uit:-s

| Amyyyyyyy a răspuns:

Bhueyy decy pur si simplu ii loool mi l-am pus la status decy...si acum mai tremurr...

| ceziy a răspuns:

Ce noroc ca nu avem sonoru la maxim. era 0% :p