| DorelSudoru a întrebat:

Http://www.click.ro/......90148.html Uitativa! Ce dracu este asta? Ce parere aveti...de chestia asta sau ce-o fi el?(uitati-va la video e mai jos pe aceiasi pagina)

9 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Intr-un minut si cinzeci si sapte de secunde nu s-a miscat nici clipit din ochi, deci, facaturaaaaa.

Apache
| Apache a răspuns:

Eu cred ca e facatura! ...am mai vazut chestii de astea explicate pe net! omoara o maimuta, omoara un sarpe, supoaie de par maimuta si ataseaza jumate de maimuta de jumate de sarpe! ...mai pun si o peruca si gata!

| AndrogynBeauty a răspuns:

E făcătură, se vede clar că aia e o perucă. De fapt, la cum arată "minunăţia" aia, cum naiba să aibă un asemenea păr? Întins cu placa şi perfect curat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DizzYuzzY a răspuns:

E o prostie...numai ca sa dea peste cap mass Media. atat nu e nimic mai multhee hee

| Karan2000 a răspuns:

Poate un experiment sau poate cine stie celebrul CHUPACABRA

| CrissDot a răspuns:

Totusi nu cred ca exista asa ceva desi chestia aia arata groaznic, dar la cum arata aia cum poate sa aiba un par asa curat? cred ca e o peruca oricum e oribilalaughing

| Roock a răspuns:

Doamne, e cel mai scarbos lucru din lume.

| mariana22_7104 a răspuns:

Parerea mea e ca nimeni nu stie ce exista in universul asta asa ca numai faceti haz de necaz as vrea
a sa vad pe voi intr-o asemenea situatie si creatura sa fie adevarata atunci nu o mai fiti asa zambareti si ati fi infricosati