| Bogdanux a răspuns:

Dupa ce am mancat bine, imi mai pica si episodul asta.Pot cere mai mult de atat?

| LoL a răspuns:

Cu comic-urile voastre nu mai am nevoie de nimic in viata...nici de scoala nici mancare nici Iphone-uri si Ipad-uri de ultima generatie

| MâţulMov a răspuns:

Imi e frica sa nu se rupa scaunul, ca as cadea cu el de enspe mii de ori pe jos de ras!

| MyObsession a răspuns:

Genial,nu are sens dar tot genial e.

| Trinitas a răspuns:

Nu stiu de ce, dar dupa ce am vazut comicul am inceput sa simt o nevoie nebuneasca de a o taia pe mama.

| Cristianne a răspuns:

Dude,scrisul ăla gri ucide, dar tot genial e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thank you for the eye cancer! Faza cu scrisul gri...iti omoara ochii zau asa!